Kursy dla pedagogów

Lista kursów
dla pedagogów

  • I cz. 3-6.09.2019r.; II cz. 20-22.11.2019r.; III cz. 15-18.12.2019r.
  • Dr n. med. Marianna Białek, Mgr Andrzej M’hango
  • dla lekarzy rehabilitacji ruchowej, pediatrów, lekarzy rodzinnych, mgr rehabilitacji ruchowej, mgr fizjoterapii, licencjatów fizjoterapii, techników fizjoterapii.
  • 13 września 2019
  • dla fizjoterapeutów, lekarzy, osteopatów, ortotyków, studentów, pacjentów wraz z rodzicami, wszystkich specjalistów, którym bliska jest tematyka skolioz
  • 12-14.11.2019
  • wykładowca General Movements Trust
  • dla lekarzy, fizjoterapeutów
  • 12-14.11.2019
  • wykładowca General Movements Trust
  • dla lekarzy, fizjoterapeutów, którzy ukończyli kurs Diagnostyki metodą Prechtla
  • 13-15.03.2020
  • Magdalena Lepsikova
  • dla fizjoterapeutów, lekarzy
  • 7-9.10.2019
  • Magdalena Lepsikova
  • dla fizjoterapeutów, lekarzy
  • 7-9.10.2019
  • Irena Martynowa
  • dla pedagogów, psychologów, nauczycieli - terapeutów EEG Biofeedback
  • w trakcie ustalania
  • Irena Martynowa
  • dla pedagogów, psychologów, nauczycieli - terapeutów EEG Biofeedback
  • 16-19 września 2019
  • Irena Martynova
  • dla pedagogów, psychologów, nauczycieli
  • 7-10 października 2019
  • Irena Martynova
  • dla pedagogów, psychologów, nauczycieli
  • w trakcie ustalania
  • mgr Izabela Fajkowska
  • ala psychologów, pedagogów, nauczycieli wychowania przedszkolnego i szkół podstawowych
  • 26 listopada 2019r.
  • Roger Ehrenreich
  • dla fizjoterapeutów, lekarzy, ginekologów, położnych
  • 12-13.06.2019r.
  • Roger Ehrenreich
  • dła lekarzy pediatrów oraz fizjoterapeutów i lekarzy pracujący z dziećmi
  • 14-15 września 2019 r.
  • Agnieszka Rosa
  • dla pedagogów, terapeutów pedagogicznych, psychologów, tyflopedagogów, fizjoterapeutów, terapeutów zajęciowych
  • 5-7 lipca 2019r.
  • Ilona Brzozowska – Misiewicz
  • dla pracowników służby zdrowia (pielęgniarek i pielęgniarek środowiskowych pracujących z młodymi matkami i ich dziećmi, lekarzy), fizjoterapeutów, masażystów, osób towarzyszących kobietom w ciąży, nauczycieli szkoły rodzenia, logopedów
  • Zjazd I 12-16 października 2019r., Zjazd II 4-8 listopada 2019r.
  • dr Ewa Górna
  • dla fizjoterapeutów
  • w trakcie ustalania
  • Agnieszka Stępień
  • dla absolwentów kursu PNF Podstawowego, których główną częścią składową pracy zawodowej stanowi rehabilitacja dzieci i młodzieży
  • 7-9.10.2019
  • mgr Hanna Darian, mgr Wielisława Wasyłew - Zwierz
  • dla psychologów, pedagogów, nauczycieli wychowania przedszkolnego i szkół podstawowych
  • Zjazd I 17-20 stycznia 2019r., Zjazd II 8-10 marca 2019r., Zjazd III 10-12 maja 2019r., Zjazd IV 27-30 czerwca 2019r., Zjazd V 20-22 września 2019r., Zjazd VI 18-20 października 2019r., Zjazd VII 10-12 stycznia 2020r., Zjazd VI 11-13 stycznia 2019r., Zjazd VII 1-3 marca 2019r.
  • mgr Justyna Sadowska
  • dla fizjoterapeutów, psychologów, pedagogów, lekarzy, logopedów
  • 12-13 października 2019
  • Izabela Fajkowska
  • dla psychologów, pedagogów, nauczycieli wychowania przedszkolnego i szkół podstawowych
  • 25-28.03.2019, 29.03-1.04.2019, 24-27.08.2019, 28-31.08.2019
  • Barbara Zukunft-Huber
  • dla fizjoterapeutów, lekarzy (szczególnie pediatrzy, ortopedzi)
  • 23 - 26 listopada 2019r.
  • Certyfikowani nauczyciele metody
  • dla lekarzy
  • w trakcie ustalania
  • prof. zw. dr hab. Maria Pąchalska
  • psycholodzy, pedagodzy
  • 5-6 października 2019 r.
  • Maria Wojna
  • dla nauczycieli przedszkolnych
  • 02.02.-09.02.2020r., 14.05.- 20.05.2020r., 16.09.-20.09.2020r. and 21.09.-23.09.2020r.( teoria), w trakcie ustalania 2021r., w trakcie ustalania 2021r.
  • Certyfikowani nauczyciele metody
  • dla fizjoterapeutów
Zamknij