Kurs

Kurs online

Rodzicu, poznaj mnie – jak przejść z teorii do praktyki. Warsztat praktyczny dla specjalistów.

dr Agnieszka Ptak
Wspólne dzieło Fundacji SPECJALIŚCI DZIECIOM i Fundacji Promyk Słońca. Wszystko po to by jak najlepiej wspierać naszych małych pacjentów i ich rodziny.
490 zł
Kurs obejmuje

Czego się nauczysz

 • wykorzystania narzędzi informatycznych do przygotowania i prowadzenia zajęć
 • poznasz ogólnodostępne aplikacje do tworzenia materiałów elektronicznych przeznaczonych do pracy z uczniami na zajęciach w szkole i w domu.
 • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
 • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
 • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
 • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Wymagania

 • komputer podłączony do internetu

Opis

Zapraszamy Cię na wspólny projekt, którego celem jest przekazanie praktycznych umiejętności specjalistom pracującym z noworodkami i niemowlakami. Przez to szkolenie chcemy nauczyć Cię jak oceniać całościowo matkę i dziecko byś mógł/mogła lepiej wspierać swoich podopiecznych na początku nowej drogi jaką jest rodzicielstwo.  Szkolenie zostało opracowane na podstawie najnowszej literatury naukowej, zgodnie z EBM (ang. evidence based medicine).

Szkolenie będzie składało się z dwóch bloków.

Blok 1 – 2h TEORIA

Składać się na nią będą następujące zagadnienia:

Co mówi ciało:

 1. Oznaki głodu: wczesne i późne.
 2. Formy komunikacji.
 3. Wskaźniki skutecznego karmienia.
 4. Symetria i asymetria w codziennym życiu.
 5. Codzienna przestrzeń: sen, jedzenie i zabawa.
 6. Kryzysy w laktacji.
 7. Skoki rozwojowe czy one istnieją?

 

Blok 2 – 4h PRAKTYKA

W tej części zaprosimy do udziałów rodziny, abyśmy mogli wspólnymi siłami udzielić im wsparcia poprzez praktyczne wskazówki m.in. tj. dobór pozycji do karmienia, zabawy, codziennej pielęgnacji. Pokażemy na co zwracać uwagę przy ocenie całościowej zarówno matki jak i dziecka.

W trakcie szkolenie będzie możliwość zakupu książki: ,,Rodzicu, poznaj mnie” po promocyjnej cenie. Więcej na jej temat przeczytasz tutaj: https://sklep.lekarskimokiem.pl/produkt/ksiazka-rodzicu-poznaj-mnie/

Plan kursu

 1. Znaczenie i rola TIK w edukacji.
 2. TIK na zajęciach przedmiotowych.
 3. Technologie informacyjne w terapii pedagogicznej.
 4. Multimedialne programy edukacyjno-terapeutyczne – analiza zawartości programów.
 5. Dostosowanie TIK do indywidualnych potrzeb uczniów ze SPE.
 6. Przygotowanie materiałów dydaktycznych dla uczniów z wykorzystaniem dostępnych narzędzi i platform edukacyjnych.

Prowadzący

question-mark-2492009_640

lek. Agnieszka Browarska, CDL

absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Specjalizuje się w pediatrii, w szczególności w rozwoju i żywieniu dzieci 0-6 lat. Certyfikowany Doradca Laktacyjny. Ma za sobą wiele szkoleń z zakresu rozwoju i żywienia dzieci zarówno w kraju, jak i za granicą. Prowadzi bloga lekarskimokiem.pl oraz działa czynnie w mediach społecznościowych, gdzie chętnie edukuje i wspiera rodziców. Współpomysłodawczyni i zarazem organizatorka projektu SPECJALIŚCI DZIECIOM. Prezes Fundacji SPECJALIŚCI DZIECIOM. Współautorka książki “Rodzicu, Poznaj mnie” i e-booka “Autoagresja u dzieci 0-6 lat” oraz autorka e-booka “Karmienie butelką”. Prywatnie żona i mama dwóch chłopaków. Wszystko co tworzy – robi z miłości do dzieci.

Prowadzący

question-mark-2492009_640

dr n. o kul. fiz. Agnieszka Ptak

fizjoterapeuta, terapeuta zajęciowy, terapeuta metody Vojty

Absolwentka Wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Doktor Nauk o Kulturze Fizycznej, stypendystka międzynarodowego programu ENOTHE, fizjoterapeuta, terapeuta metody Vojty, wieloletni praktyk i wykładowca akademicki. Łączy w swojej codziennej pracy różne techniki, aby jak najlepiej wspierać pacjentów. Doświadczenia zawodowe zdobywała i zdobywa, pracując i ucząc w kraju i za granicą. Współautorka książki “Rodzicu, Poznaj mnie”. Prywatnie żona i mama dwójki dzieci. Pełna entuzjazmu i pasji, którymi zaraża innych.

rejestracja

Instrukcja rejestracji

Prosimy o uważne wypełnianie formularza, ponieważ podane dane automatycznie wpisywane są do dokumentacji oraz na zaświadczenia o ukończeniu kursu.

Krok 1
Wybierz interesujący Cię kurs z pozycji “Wybierz szkolenie:” i wypełnij formularz.

Krok 2 (opcjonalny)
Jeśli chcesz otrzymać fakturę na inne dane niż dane osoby dokonującej wpłaty uzupełnij również pozycję dane do faktury.
Pozostawienie tych pól pustych oznacza, że faktura zostanie wystawiona na dane płatnika.

Uwaga: Prosimy o rozważne wypełnienie formularza w tej części, ponieważ raz wprowadzone dane do faktury dotyczące nabywcy nie ulegają zmianie (rozp. Min.Fin z dnia 28 marca 2011 r. w sprawie (…) wystawiania faktur (…), Dz.U. z 2011r. nr 68 poz. 360 ze zm.)

Wystawienie faktury na firmę/placówkę możliwe jest jedynie po przesłaniu podpisanego przez osobę upoważnioną przez firmę/placówkę Oświadczenia najpóźniej w terminie 7 dni od dokonania wpłaty. W przypadku braku takiego Oświadczenia (pobierz wzór oświadczenia) faktura będzie wystawiona na płatnika (osobę lub firmę dokonującą wpłaty). Nie dotyczy to uczestników, którzy prowadzą działalność gospodarczą i w nazwie firmy zawarte jest ich imię i nazwisko.

Faktury VAT wystawiane są obligatoryjnie, po otrzymaniu wpłaty zaliczkowej lub całości wpłaty za dany kurs/szkolenie, nie później niż 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu otrzymania płatności. (Ustawa VAT, Art. 106i ust.2).

Krok 3
Wyślij formularz (przycisk Wyślij)

Krok 4
Czekaj na mailowe potwierdzenie rejestracji. Na podany adres mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji ze szczegółami organizacyjnymi dotyczącymi kursu (sprawdź również folder SPAM).

Krok 5
Dokonaj wpłaty wpisowego w ciągu 5 dni od przesłania formularza. Dane do przelewu znajdziesz w mailu z potwierdzeniem rejestracji.

  Formularz rejestracji

  Województwo:

  Dane do faktury: (opcjonalne)


  TakNie


  TakNie


  TakNie

  Informacje o ochronie danych osobowych
  Administratorem danych osobowych jest Fundacja „Promyk Słońca" z siedzibą w Warszawie przy ul. Złotej 61/100. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi szkoleniowej ... więcej