Kurs

Kurs online

Programowanie umiejętności społecznych i komunikacyjnych u dzieci ze spektrum zaburzeń autystycznych (TUS)

Ewa Plura
Szkolenie oparte jest na najnowszych badaniach naukowych dotyczących funkcjonowania dzieci z autyzmem, bogatym doświadczeniu terapeutycznym oraz stażu w USA.
690 zł
Kurs obejmuje

Czego się nauczysz

 • Jakie są przyczyny rozwojowe zaburzeń w obszarze umiejętności społecznych i komunikacyjnych u osób ze spektrum autyzmu.

   

 • Jak planować działania rozwijające umiejętności społeczne i komunikacyjne u osób ze spektrum autyzmu.

Wymagania

 • komputer podłączony do internetu

Opis

Szkolenie oparte jest na najnowszych badaniach naukowych dotyczących funkcjonowania dzieci z autyzmem, bogatym doświadczeniu terapeutycznym oraz stażu w USA.  Interdyscyplinarną wiedzę przekazuję za pomocą prezentacji,  instruktażowych filmów i infografii. Moim celem jest przekazanie w sposób zrozumiały praktycznej wiedzy i umiejętności dotyczących pracy z dzieckiem autystycznym, u którego obserwujemy zaburzenia w percepcji świata społecznego i komunikowaniu się. Uczestników szkolenia zapraszam na bezpłatne spotkania online raz w miesiącu.

Plan kursu

Program:

 1. Międzyludzki obszar znaczeniowy – wspólnota społeczna.
 2. Rozwój zabawy u dzieci.
 3. Neurony lustrzane a funkcjonowanie osób ze spektrum autyzmu.
 4. Rozwój emocji i empatii.
 5. Rozwijanie umiejętności społecznych w oparciu o model teorii umysłu.
 6. Teoria zaburzonej koherencji centralnej.
 7. Model rozwoju funkcji wykonawczych.
 8. Wspieranie rozwoju osób ze spektrum autyzmu w oparciu o nauczanie o stanach wiedzy, emocji i zabawy.
 9. Strategie postępowania terapeutycznego.
 10. Odpowiedzi na pytania słuchaczy.

Prowadzący

question-mark-2492009_640

Ewa Plura

wykładowca akademicki, szkoleniowiec, logopeda, oligofrenopedagog

Terapeuta :integracji sensorycznej, metody: INPP, Johansena, Neuroflow, mikropolaryzacji mózgu, funkcji wzrokowych, behawioralny, integracji bilateralnej, monachijskiej diagnostyki funkcjonalnej. Od 25 lat prowadzi terapię osób z zaburzeniami nerofizjologicznymi.

rejestracja

Instrukcja rejestracji

Prosimy o uważne wypełnianie formularza, ponieważ podane dane automatycznie wpisywane są do dokumentacji oraz na zaświadczenia o ukończeniu kursu.

Krok 1
Wybierz interesujący Cię kurs z pozycji “Wybierz szkolenie:” i wypełnij formularz.

Krok 2 (opcjonalny)
Jeśli chcesz otrzymać fakturę na inne dane niż dane osoby dokonującej wpłaty uzupełnij również pozycję dane do faktury.
Pozostawienie tych pól pustych oznacza, że faktura zostanie wystawiona na dane płatnika.

Uwaga: Prosimy o rozważne wypełnienie formularza w tej części, ponieważ raz wprowadzone dane do faktury dotyczące nabywcy nie ulegają zmianie (rozp. Min.Fin z dnia 28 marca 2011 r. w sprawie (…) wystawiania faktur (…), Dz.U. z 2011r. nr 68 poz. 360 ze zm.)

Wystawienie faktury na firmę/placówkę możliwe jest jedynie po przesłaniu podpisanego przez osobę upoważnioną przez firmę/placówkę Oświadczenia najpóźniej w terminie 7 dni od dokonania wpłaty. W przypadku braku takiego Oświadczenia (pobierz wzór oświadczenia) faktura będzie wystawiona na płatnika (osobę lub firmę dokonującą wpłaty). Nie dotyczy to uczestników, którzy prowadzą działalność gospodarczą i w nazwie firmy zawarte jest ich imię i nazwisko.

Faktury VAT wystawiane są obligatoryjnie, po otrzymaniu wpłaty zaliczkowej lub całości wpłaty za dany kurs/szkolenie, nie później niż 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu otrzymania płatności. (Ustawa VAT, Art. 106i ust.2).

Krok 3
Wyślij formularz (przycisk Wyślij)

Krok 4
Czekaj na mailowe potwierdzenie rejestracji. Na podany adres mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji ze szczegółami organizacyjnymi dotyczącymi kursu (sprawdź również folder SPAM).

Krok 5
Dokonaj wpłaty wpisowego w ciągu 5 dni od przesłania formularza. Dane do przelewu znajdziesz w mailu z potwierdzeniem rejestracji.

  Formularz rejestracji

  Województwo:

  Dane do faktury: (opcjonalne)


  TakNie


  TakNie


  TakNie

  Informacje o ochronie danych osobowych
  Administratorem danych osobowych jest Fundacja „Promyk Słońca" z siedzibą w Warszawie przy ul. Złotej 61/100. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi szkoleniowej ... więcej