Kurs

Elementy Rytmiki w pracy pedagoga

Informacje podstawowe

Termin: 29 marca 2020r. – rekrutacja otwarta, wolne miejsca 
Prowadzenie: Olga Daroch, absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi w specjalności Rytmika i Fortepian. W 2013 roku z wyróżnieniem otrzymała dyplom Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach na kierunki Kompozycja, Teoria muzyki, specjalność Rytmika i przedmioty teoretyczno-muzyczne. Od 2015 roku absolwentka podyplomowych studiów Reżyserii Teatru Dzieci i Młodzieży Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego we Wrocławiu.
Adresaci: nauczyciele, logopedzi, pedagodzy oraz wszyscy pracujących z dziećmi i młodzieżą
Liczba godzin:  10h dydaktycznych
Cena: 290zł (100zł wpisowe płatne do 5 dni po przesłaniu zgłoszenia + 190zł płatne do 4 tyg. przed kursem)
Miejsce kursu: Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Promyk Słońca, Wrocław, ul. Swobodna 8a

Olga Daroch rokrocznie bierze czynny udział w licznych warsztatach, konferencjach i kongresach poświęconych rytmice E.J. Dalcroze’a oraz innym metodą kształcenia muzycznego zarówno w Polsce jak i zagranicą (głównie Szwajcarii, Austrii, Niemczech oraz Stanach Zjednoczonych). Autorka publikacji dotyczących wpływu ćwiczeń rytmiki dalcroze’owskiej na poprawę funkcjonowania osób w wieku podeszłym. Współpracowała z Wydziałem Edukacji Muzycznej Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego oraz Wydziałem Rytmiki i Wydziałem Wokalnym Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. R. Bukowskiego we Wrocławiu. Obecnie pracuje w Szkole Muzycznej I st.  im. prof. M. Zduniak we Wrocławiu, współpracuje z Centrum Edukacji Suzuki, Uniwersytetem SWPS oraz z Narodowym Forum Muzyki realizując warsztaty muzyczno-ruchowe dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Przy współpracy z Fundacją Promyk Słońca realizuje szkolenia dotyczące działań muzyczno-ruchowych w edukacji, terapii oraz w kontekście wystąpień scenicznych: „Elementy Edukacji Muzycznej”, „Przedszkolak na scenie – propozycje artystycznych działań scenicznych”, „Muzyka, ruch i teatr w pracy terapeutycznej”. działań scenicznych”, „Muzyka, ruch i teatr w pracy terapeutycznej”.

Program kursu

Zakres tematyczny:
– Kształtowanie umiejętności słuchania muzyki i ekspresji wokalnej
– Ćwiczenie koordynacji wzrokowo-słuchowo-ruchowej
– Wyrabianie umiejętności gry na instrumentach
– Rozwijanie kreatywności muzycznej
– Elementy historii i wiedzy teoretycznej

rejestracja

Instrukcja rejestracji

Prosimy o uważne wypełnianie formularza, ponieważ podane dane automatycznie wpisywane są do dokumentacji oraz na zaświadczenia o ukończeniu kursu.

Krok 1
Wybierz interesujący Cię kurs z pozycji „Wybierz szkolenie:” i wypełnij formularz.

Krok 2 (opcjonalny)
Jeśli chcesz otrzymać fakturę na inne dane niż dane osoby dokonującej wpłaty uzupełnij również pozycję dane do faktury.
Pozostawienie tych pól pustych oznacza, że faktura zostanie wystawiona na dane płatnika.

Uwaga: Prosimy o rozważne wypełnienie formularza w tej części, ponieważ raz wprowadzone dane do faktury dotyczące nabywcy nie ulegają zmianie (rozp. Min.Fin z dnia 28 marca 2011 r. w sprawie (…) wystawiania faktur (…), Dz.U. z 2011r. nr 68 poz. 360 ze zm.)

Wystawienie faktury na firmę/placówkę możliwe jest jedynie po przesłaniu podpisanego przez osobę upoważnioną przez firmę/placówkę Oświadczenia najpóźniej w terminie 7 dni od dokonania wpłaty. W przypadku braku takiego Oświadczenia (pobierz wzór oświadczenia) faktura będzie wystawiona na płatnika (osobę lub firmę dokonującą wpłaty). Nie dotyczy to uczestników, którzy prowadzą działalność gospodarczą i w nazwie firmy zawarte jest ich imię i nazwisko.

Faktury VAT wystawiane są obligatoryjnie, po otrzymaniu wpłaty zaliczkowej lub całości wpłaty za dany kurs/szkolenie, nie później niż 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu otrzymania płatności. (Ustawa VAT, Art. 106i ust.2).

Krok 3
Wyślij formularz (przycisk Wyślij)

Krok 4
Czekaj na mailowe potwierdzenie rejestracji. Na podany adres mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji ze szczegółami organizacyjnymi dotyczącymi kursu (sprawdź również folder SPAM).

Krok 5
Dokonaj wpłaty wpisowego w ciągu 5 dni od przesłania formularza. Dane do przelewu znajdziesz w mailu z potwierdzeniem rejestracji.

Formularz rejestracji

Województwo:Dane do faktury: (opcjonalne)


TakNie


TakNie


TakNie


Informacje o ochronie danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Fundacja „Promyk Słońca" z siedzibą w Warszawie przy ul. Złotej 61/100. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi szkoleniowej ... więcej

Uwagi !

Uwaga!
Wpłaty wpisowego należy dokonać w ciągu 5 dni roboczych od daty zgłoszenia (w przeciwnym razie zgłoszenie jest anulowane).
Całkowita wpłata musi zostać wniesiona do 28 dni przed początkiem kursu.

Wpłaty należy dokonać na konto:
Fundacja Promyk Słońca
42 1050 1012 1000 0090 8056 2698
ING Bank Śląski S.A.

Podczas kursu dostępna jest kawa, herbata i ciastka. Obiady można zamawiać we własnym zakresie – firma cateringowa przywozi je na miejsce kursu. Koszt obiadu: 15,00.

Na miejscu można dokonać również zakupu produktów i książek oferowanych w naszym sklepie – www.sklep.promykslonca.pl

Zamknij